Wojewódzki Przegląd Zespołów Muzycznych Węgrów'89 

Na scenie WOK. Rok 1989.

 

z tamtych lat... - Węgrów'89

Wojewódzki Przegląd Zespołów Muzycznych


Jest 13 kwietnia 2014 roku to kolejna wspomnieniowa galeria autorskiego projektu [z tamtych lat...]  - tu z życia Węgrowa, działalności Węgrowskiego Ośrodka Kultury - WOK. Choć upłynęło już 25 lat od w/w Przeglądu to wiele zdjęć mojego autorstwa jest po raz pierwszy udostępnione  szerokiej widowni internetowej.

 

Bardzo dziękuję dyrektorowi WOK, Pani Kasi Zabadale za okazałą pomoc w realizacji projektu.

 

Jesteśmy na sali widowiskowej WOK - młodsi o 25 lat:)

Młodość i muzyka...

 

Jak pamiętam marzeniem każdej grupy muzycznej było pozyskanie odpowiedniego sprzętu, sali na próby i co najważniejszym pozyskanie odpowiedniego opiekuna, instruktora. Tam gdzie był instruktor poziom umiejętności zespołu z każdą chwilą rósł, co było odnotowane np. podczas takich Przeglądów.

Tak było i tak jest. Choć dzisiaj (2014) wolny rynek zdecydowanie utrudnia rozwój amatorskiego ruchu artystycznego, tym bardziej każda działalność w tym kierunku powinna być zauważalna i nagradzana za talent, upór i poświęcenie się pasji z pożytkiem dla lokalnej społeczności, piękna małej Ojczyzny.

 


 

 


 


 

Przegląd zespołów muzycznych to coroczna forma oceny dokonań amatorskiego ruchu artystycznego tego gatunku muzyki. Organizowany był przez Centrum Kultury i Sztuki Województwa Siedleckiego w Siedlcach oraz współorganizatora - przeważnie domu kultury w którym się odbywał - tym razem w WOK.


 na stronie od 14 kwietnia 2014 r.


Copyright © design and photos by Michał Kurc